Velkoobchod

Firma COXYS s.r.o. patří k významným distributorům pevných paliv a biopaliv v České republice. Je jedním z největších dovozců německých hnědouhelných briket do ČR a SR.

Firma COXYS s.r.o. nabízí komplexní servis při dodávkách různých druhů paliv průmyslovým podnikům, uhelným skladům i maloodběratelům. Podle jejich požadavků zajišťujeme dopravu paliv z nakládacích míst producentů paliv až na místo spotřeby či uskladnění moderními kamiony typu sklápěč nebo valník, posuvná podlaha nebo souprava.

V segmentu klasických pevných paliv nabízíme celou škálu paliv různých tržních druhů s rozmanitou zrnitostí a výhřevností (hnědouhelné brikety, tříděné černé a hnědé uhlí, otopový koks, průmyslové směsi a hruboprachy).

V segmentu biopaliv máme k dispozici dřevní brikety různých formátů a tvarů v různém balení (hranoly, válce o různém průměru). Rovněž nabízíme dřevní pelety balené i volně ložené. Biopaliva pocházejí jak z naší produkce tak od prověřených dodavatelů z České republiky, Běloruska a Ukrajiny.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

COXYS s.r.o.