Dovoz až do domu

S námi šetříte čas, který můžete věnovat tomu co je opravdu důležité.

přímo od výrobce

Díky tomu se můžete spolehnout na nejlepší poměr kvality a ceny.

prvotřídní kvalita

Dodáváme zejména zboží od certifikovaných výrobců.

Ověřená firma

Certifikát zajišťuje pravdivé a aktuální kontaktní firemní údaje.

map mods mods
tryHARD

Společnost  COXYS s.r.o. patří mezi významné společnosti obchodující s biopalivy a pevnými palivy   v České republice i v zahraničí.  Na trhu působí již přes 10 let  a řadí se mezi největší dovozce hnědouhelných briket do ČR a SR.

Hlavním předmětem podnikání je obchodní činnost, zejména pak:

  • velkoobchod   biopalivy a  pevnými  palivy
  • maloobchodní prodej pevných paliv a biopaliv
  • vnitrostátní a mezinárodní  přeprava kamiony i  vagóny (spedice a logistika)
  • poradenství v oblasti získávání energie z biopaliv a pevných paliv

Velkoobchod

Firma COXYS s.r.o. patří k významným distributorům pevných paliv a biopaliv v České republice. Je jedním z největších dovozců německých hnědouhelných briket do ČR a SR.

Firma COXYS s.r.o. nabízí komplexní servis při dodávkách různých druhů paliv průmyslovým podnikům, uhelným skladům i maloodběratelům. Podle jejich požadavků zajišťujeme dopravu paliv z nakládacích míst producentů paliv až na místo spotřeby či uskladnění moderními kamiony typu sklápěč nebo valník, posuvná podlaha nebo souprava.

V segmentu klasických pevných paliv nabízíme celou škálu paliv různých tržních druhů s rozmanitou zrnitostí a výhřevností (hnědouhelné brikety, tříděné černé a hnědé uhlí, otopový koks, průmyslové směsi a hruboprachy).

V segmentu biopaliv máme k dispozici dřevní brikety různých formátů a tvarů v různém balení (hranoly, válce o různém průměru). Rovněž nabízíme dřevní pelety balené i volně ložené. Biopaliva pocházejí od prověřených dodavatelů z České republiky, Běloruska a Ukrajiny.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

COXYS s.r.o.